Bizi Arayın

+90 216 484 2222

|

Eposta

info@canovate.com

|

Merkez

İstanbul-TÜRKİYE

  1. Home
  2. /
  3. Lq-project
  4. /
  5. Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme

Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme

Teknolojik yeniliklerle sürdürülebilirlik diğer tüm sektörler gibi yatırım ve gayrimenkul sektörü için de gerekli… Son on yıl içinde GSYİH’nin yaklaşık % 8,4’ünü oluşturan gayrimenkul sektörü, dünyadaki trende paralel olarak ülkemizde de gelişmekte.

Projelerimiz

Alışveriş Merkezleri
Şehir Otelleri
Ofis Tasarımları
Akıllı Yerleşim Projeleri

Dökümanlar

Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme firmamıza ait dokümanlar

Canovate Simulator
2.10M
Simulation Presentation
1.28M

PROJELERİMİZ VE ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

+90 216 484 2222

Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünyada tercih edilebilir şekilde rekabet gücü yaratan ve değerleri ile güven duyulan milli bir savunma ve teknoloji firması olmak. Hedefimiz, ülkemizde ve küresel ölçekte, içinde yer aldığımız sektörlerde; kaliteli ve teknoloji odaklı hizmet sağlayan, rekabet gücü yüksek, toplumsal değerlere ve çevreye duyarlı, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir şirket olmak.

Misyonumuz

İleri teknoloji odaklı mühendislik ve danışmanlık çözümlerine duyarlı ulusal / uluslararası pazarlarda rekabet edebilen hizmetlerle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, sözleşmelerde yer alan gerekleri ve müşteri isteklerini maksimum düzeyde sağlamak, yenilik ve gelişmelere açık olarak yaratıcı çözüm önerileri ile entegre sistemler kurmaktır.

Şirket Yaklaşımımız ve Çözümlerimiz

Öz sermaye ile gayrimenkul projelerine yatırım yaparak yatırımcılara en az riskle en avantajlı projelerde yüksek getirili hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Aynı zamanda sektörün gelişimi için çözümler üretmekteyiz. Perakende, alışveriş merkezleri, şehir otelleri, ofisler ve yerleşim alanları geliştirmekte, yatırım yapmaktayız. Özellikle yer tespiti ve mülk geliştirmede uzmanlaşarak kentleşme ve dönüşüm yaklaşımları doğrultusunda arazi yatırım bölgelerinin gelişimini ve uygun şekilde değerlendirilmesini sağlamak için çalışmaktayız.