Bizi Arayın

+90 216 484 2222

|

Eposta

info@canovate.com

|

Merkez

İstanbul-TÜRKİYE

 1. Home
 2. /
 3. Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Küresel Teknoloji Şirketiyiz
Çalışanlarımız en büyük varlığımızdır, ancak potansiyellerini açığa çıkarmanın tek yolu,
yeniliği teşvik eden doğru iş sistemlerine yatırım yapmaktır.
NEDEN CANOVATE
Misyon & Vizyon
Prensiplerimiz

43 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız. 1000+ ürün kapasitemizi her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte hem arttırmaktayız hem de geliştirmekteyiz. Her yıl en az 7 adet geliştirdiğimiz projler ile yeni teknolojik alanlara yatırım yaparak şirketimizi Küresel bir teknoloji şirketi haline getirmekteyiz.

Yaratıcılık

Şİrket içinde yaratıcı fikirler desteklenmekte ve gelişime ayak uydurmaktayız.

Güven

Güven ve kalite anlayışımızdan taviz vermeden hizmet vermekteyiz.

24/7 Destek

Müşterilerimize 7 /24 destek vermekteyiz.

İhracat ve Projeler

İhracattaki hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Canovate Full Screen Background

MİSYONUMUZ

Mühendislik ve bilişim teknolojileri alanlarında başta Türkiye olmak üzere müşterilerine katma değeri yüksek, güvenilir ürünler sunmak ve bu amaçla bilgi birikimini sürekli artırarak dışa bağımlılığı azaltacak yeni teknolojileri geliştiren bir firma olmak.

Canovate DC Engineer Small

VİZYONUMUZ

Türkiye ve Dünyada tercih edilebilir şekilde rekabet gücü yaratan ve değerleri ile güven duyulan bir teknoloji firması olmak.

Güvenlik

Müşterilerimizin verilerini ve sistemlerini güvende tutmak için çabaladıklarının farkındayz bu anlamda ürünlerimiz ile müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Analitik Düşünce ve Süreçlerde Yenilikçi Çözümler

Canovate teknoloji yakından takip ederek analitik yaklaşımlarıyla ve düşünceleriyle müşterilerine en yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Verimlilik

Canovate üretim süreclerinde kullandığı hammadde, işgücü, teknoloji ve enerji gibi kaynakları en etkin şekilde kullanıp dünya piyasalarında rekabet edebilecek verimlilikte çalışmaktadır.

Maliyette Etkili Çözümler

Canovate Çözümleri kapsamlı dizayn hesaplamaları ile müşterilerine maliyet etkin çözümler sunar. Kurulum, servis ve bakım ücretleri daha efektif bir çözümle düşürülerek sunulur.

Veri toplama ve analiz

Canovate, büyüme-pazarlama–üretim stratejilerinde teknolojijik veri analizlerinden yararlanmaktadır. Bu sayede hem üretim hem de pazarlamada daha rekabetçi olabilmektedir.

Müşteri ve Kullanıcı deneyimi

Mükemmel bir deneyim yaratmak için teknolojinin getirdiği yeni kavramları ve terimleri şirket bünyemizde değerlendirip global ölçekte müşterilerimize bu deneyimi sunmaktayız.

Pazarlama ve Rekabet

Canovate yerli ve teknolojik üretimiyle global pazarında söz sahibi haline gelmiştir. Orta Doğu – Avrupa ve Amerika’ da rekabet edebilecek ürün yelpazesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Üretim

Canovate dünyadaki yenilikçi üretim teknolojilerini yakından takip ederek global piyasalarda yerini almıştır. Mevcut ürün yelpazesini de bu anlamda her geçen gün yenilemektedir.

1

yıllık tecrübe

1 +

müşteri

1

distributor

1

ülkeye ihracat

Canovate Görselleri-2
40 bin metrekarelik modern üretim tesisimiz, yüksek kalitedeki üretim standartlarımız, farklı endüstri alanları için bini aşkın geniş ürün yelpazemiz ile dört kıtada faaliyet gösteriyoruz:
 • Data Center-Veri Merkezi
 • Veri Merkezi Soğutma Çözümleri
 • 5G Çözümleri
 • IoT-Nesnelerin İnterneti
 • Fiber Optikte FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) – FTTH (Eve Kadar Fiber) – FTTB (Binaya Kadar Fiber) Çözümleri
 • Dikili Tip Server ve Network Rack Kabinetler
 • Duvar Tipi Kabinler
 • Dış Ortam Kabinleri
 • Kabinet İklimlendirme Sistemleri
 • PDU (Power Distribution Unit-Güç Dağıtım Ünitesi-Güç Dağıtım Ünitesi) ve IP-PDU (Power Distribution Unit -Güç Dağıtım Ünitesi/Akıllı PDU Sistemleri) gibi pek çok alanda üretim yapıyor, teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.
Canovate Görselleri

ÜRETİMLERİMİZİN

%60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz.

Canovate olarak teknolojinin gündemini belirlemek, teknolojiye dünya çapında öncülük etmek üzere çalışıyoruz… Komple data center çözümlerimiz ve uçtan uca fiber optik çözümlerimiz ile teknolojik üretimlerimizin %60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz. ABD, Hollanda, Dubai, Meksika, Yunanistan, Endonezya, Arjantin, Suudi Arabistan, Filipinler olmak üzere 8 ofisimiz ve 65 distribütör firması işbirliğimiz ile tüm dünyaya geleceğin teknolojisini götürüyoruz. Tüm dünyada milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz. 

Canovate Fiber Cablo-3

GÜCÜMÜZ

Sizin de Gücünüz!

Gelişmekte olan dünyada “bilgi” en değerli varlık. Canovate Grup Yönetim Kurulu Başkanı Can Gür “bilginin daha iyi bir dünya için olmazsa olmaz bir unsur” olduğunu her zaman dile getiriyor. Bu vizyonla büyüyen Canovate Grup olarak alanımızda lider şirketlerden biri olmamızı dünyanın önde gelen AR-GE ve inovasyon odaklı çalışmalarımıza borçluyuz. Biz gücümüzü AR-GE ve inovasyondan alıyoruz!