Bizi Arayın

+90 216 484 2222

|

Eposta

info@canovate.com

|

Merkez

İstanbul-TÜRKİYE

  1. Home
  2. /
  3. Grup Şirketleri

CANOVATE GRUP ŞİRKETLERİ

YENİLİKÇİ VE VERİYE DAYALI STRATEJİLER GELİŞTİRİYORUZ.

KÜRESEL BİR TEKNOLOJİ ŞİRKETİYİZ... CANOVATE

Bilişim ve telekomünikasyon, enerji sistemleri, savunma sanayi, ileri teknoloji şirketlerinin yer aldığı büyük bir şirketler grubuyuz!

Yeni teknolojiler üreterek çözümler sunuyoruz.
1979 yılında, küçük bir AR-GE atölyesinde başlayan yolcuğumuz bugün bünyesinde teknolojinin her alanında hizmet sunan altı ayrı şirketle
büyük bir şirketler grubuna dönüştü.

CANOVATE GRUP ŞİRKETLERİ OLARAK

Misyonumuz

Müşterilerimize küresel, dijital bir ekonomide rekabet edebilmeleri, yeni pazarlarda yer almaları, pay kazanmaları, kaynak yönetimlerini artırmaları için gelişmiş çözümler sunmak. Bu nedenle yenilikçi ve veriye dayalı stratejiler geliştiriyoruz.

Aynı amaç ve hedefler için çalışan uzman kadromuz, bilgiye, AR-GE ve inovasyona verdiğimiz önem dünyanın en iyi 10 global şirketinden biri olmamızı sağlıyor.

Bilgiye verdiğimiz değerin ve ileri teknolojimizin desteği ile tüm sektörlere ve her ölçekteki şirketlere kapsamlı hizmet sunuyoruz.

40 yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimizin bugünün taleplerini karşılamasına ve yarının büyümesini planlamasına yardımcı oluyoruz.

 

SAVUNMA SANAYİNDE İLERİ TEKNOLOJİMİZ İLE VARIZ!

Gelişmiş görselleştirme teknolojileri, 21. yüzyılın en etkili teknolojilerinden biri. Bu teknolojiler, verilerin gerçekçi 3 boyutlu simülasyon ortamlarında görüntülenmesini sağlıyor. Gelişmiş görselleştirme teknolojileri tıp, tasarım, imalat ve bilim gibi farklı ve önemli alanlarda yeniliklere olanak tanıyor; savunma sanayinde de önemli gelişmelere neden oluyor. Güvenlik alanında konvansiyonel, hibrit ve asimetrik öğelerden faydalanılıyor. Gelişmiş görselleştirme teknolojileri (AV-advanced visulization), 3 boyutlu görselleştirme, sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) uygulamaları, yüz tanıma teknolojileri, termal radar, termal kamera, 3D yüz tanıma sistemleri, sanal gerçeklik eğitim ve simülasyon yazılımları gündemi belirleyen teknolojilerden bazıları…

 

Operasyonel güvenlik gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulduk!

Bugünkü balistik biliminin geçmişi 1800’lü yılların ortalarına dayanır. 20. yüzyılın başlarında balistik, bir bilim olarak ortaya çıkar. Ülkemiz coğrafi ve jeopolitik konumu nedeniyle dünyanın en kritik ve stratejik bölgelerinden birinde yer almaktadır. Dünyada silah teknolojilerinin hızla gelişmesi savunma sanayisindeki ihtiyaçları da artırmaktadır. Sonuç olarak, savaş alanında ve / veya çeşitli iç güvenlik olaylarında yaralanma ve ölüm riskini azaltmaya yönelik çabalar artmaktadır. Balistik alanında en önemli koruyucu ekipmanlardan biri Kurşungeçirmez Balistik Koruyucu Yeleklerdir. Balistik koruyucu yeleklere olan talep mevcut koşullar nedeniyle gün geçtikçe artmaktadır. Şirketimiz bu talepleri karşılamak için kurulmuştur. 
 

Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme

Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme olarakCanovate Grup Şirketleri’nin ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketiyiz.Öz sermaye ile gayrimenkul projelerine yatırım yaparak yatırımcılara en az riskle en avantajlı projelerde yüksek getirili hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Aynı zamanda sektörün gelişimi için çözümler üretmekteyiz. Perakende, alışveriş merkezleri, şehir otelleri, ofisler ve yerleşim alanları geliştirmekte, yatırım yapmaktayız. Özellikle yer tespiti ve mülk geliştirmede uzmanlaşarak kentleşme ve dönüşüm yaklaşımları doğrultusunda arazi yatırım bölgelerinin gelişimini ve uygun şekilde değerlendirilmesini sağlamak için çalışmaktayız.