Bizi Arayın

+90 216 484 2222

|

Eposta

info@canovate.com

|

Merkez

İstanbul-TÜRKİYE

  1. Home
  2. /
  3. Projects
  4. /
  5. Canovate Elektronik

Canovate Elektronik

Canovate Elektronik; güvenlik, lojistik vb. alanlarda projeleri tasarlanmasından teslimine kadar olan süreçte bilgi birikimi ve tecrübesi ile farklı alanda çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Projelerimiz

Lojistik Projeleri
Yapay Zeka Yazılımları
IP PDU Gömülü Yazılım
Elektronik Kart Tasarımları
Nb IoT Haberleşme Çözümleri
Akıllı Şehir Projeleri
Kent Güvenlik Projeleri
Akıllı Tarım Projesi
Robotik Cihazlar

Dökümanlar

Canovate Elektronik firmamıza ait dokümanlar

Canovate Simulator
2.10M
Simulation Presentation
1.28M

PROJELERİMİZ VE ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Canovate Elektronik

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünyada tercih edilebilir şekilde rekabet gücü yaratan ve değerleri ile güven duyulan milli bir savunma ve teknoloji firması olmak. Hedefimiz, ülkemizde ve küresel ölçekte, içinde yer aldığımız sektörlerde; kaliteli ve teknoloji odaklı hizmet sağlayan, rekabet gücü yüksek, toplumsal değerlere ve çevreye duyarlı, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir şirket olmak.

Misyonumuz

İleri teknoloji odaklı mühendislik ve danışmanlık çözümlerine duyarlı ulusal / uluslararası pazarlarda rekabet edebilen hizmetlerle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, sözleşmelerde yer alan gerekleri ve müşteri isteklerini maksimum düzeyde sağlamak, yenilik ve gelişmelere açık olarak yaratıcı çözüm önerileri ile entegre sistemler kurmaktır.

Şirket Yaklaşımımız ve Çözümlerimiz

CANESİS ‘de Kalite Politikası, şirketin tüm kaynaklarını kullanarak müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak hizmeti sağlamak, yerli ve uluslararası rekabetçi piyasalarda söz sahibi olmak ve çalışanlarında kalite bilincini yerleştirmek temellerine dayanmaktadır.