Bizi Arayın

+90 216 484 2222

|

Eposta

info@canovate.com

|

Merkez

İstanbul-TÜRKİYE

  1. Home
  2. /
  3. Lq-project
  4. /
  5. Canovate Balistik Sistemler

Canovate Balistik Sistemler

Savunma Sanayinde Lider bir firma olarak başta Türkiye olmak üzere dünya çapında aşağıdaki alanlarda %100 yerli ve milli çözümler üretiyoruz.

Projelerimiz

Balistik Yelek
Kask
Termal Radar
Gece Görüş Kameraları
Gece Görüş Dürbün
Sınır Güvenliği

Dökümanlar

İleri teknolojilere ait döküman ve broşürleri indirebilirsiniz.

Canovate Simulator
2.10M
Simulation Presentation
1.28M

PROJELERİMİZ VE ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Canovate Balistik Sistemler

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünyada tercih edilebilir şekilde rekabet gücü yaratan ve değerleri ile güven duyulan milli bir savunma ve teknoloji firması olmak.

Misyonumuz

Operasyonel güvenlik gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulduk!

Tasarımdan geliştirmeye, testten üretime teknolojik yeteneklerimizle balistik alanında geniş bir ürün yelpazesinde hizmet veriyoruz.

Şirket Yaklaşımımız ve Çözümlerimiz

BRITISH AEROSPACE

ortaklığında İngiltere’de kurulan, 40 yıllık çelik yelek ve balistik üretim deneyimi ile yenilik ve teknolojide dünya lideri

uluslararası sertifikasyona sahip ARMOURSHIELD firmasını satın alıp Türkiye’ye taşınmasını sağlayarak çalışmalarımızı sürdürdük. Bu teknolojik üretim ve deneyim mirasını edinerek güvenlik sertifikalarına sahip çelik yelekler, kalkanlar, balistik battaniyeler ve diğer balistik zırhlar gibi ürünlerimizin tasarımını, testlerini ve üretimini yapıyor, ülkemizdeki satışını ve yurtdışına ihracatını gerçekleştiriyoruz. Her ürün ve ürün sistemimiz en üst düzey güvenlik performansı sağlamak için dikkatlice tasarlıyor ve optimize ediyoruz.