Bizi Arayın

+90 216 484 2222

|

Eposta

info@canovate.com

|

Merkez

İstanbul-TÜRKİYE

  1. Home
  2. /
  3. Kurumsal

KURUMSAL

Kusursuz üretim, yüksek üretim kapasitesi, geleceğin teknolojisi…
Canovate Bina
Canovate

Teknolojinin Gelişimi İçin Sorumluluk Alıyoruz

Dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 ve Big Data gibi teknolojiler hayatımızda devrim niteliğinde farklar yaratıyor ve dünya her geçen gün daha fazla teknolojiye ihtiyaç duyuyor. Günümüzde en değerli varlıklarımızdan biri olan verinin korunması ve teknolojiyi yeniden belirleyecek olan 5G için tüm ülkeler hazırlanıyor.

Teknolojinin her alanı hayatımızın önemli bir parçasını kaplarken işletmeler için zorunluluk halini alıyor. Dijital dönüşümden 5G teknolojisine, veri merkezlerinden cloud çözümlerine, FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) – FTTH (Eve Kadar Fiber) – FTTB (Binaya Kadar Fiber) teknolojilerinden inovasyona; şirketler sadece rekabet için değil, var olmak için teknolojik atılımlar yapıyor.

Canovate -568009

1979 Yılından İtibaren Sektörde

Canovate -2776498

40 Bin m² Üretim Alanı

Canovate -048271

100% Milli ve Yerli

Canovate -973913

95 Ülkeye İhracat

Canovate -107626

65 Distribütör

Teknolojinin gelişiminde önemli bir yeri olan

Dijitalleşme beraberinde pek çok alanda değişimi ve gelişimi getiriyor.

5G fiber teknolojisi, veri merkezi, bilişim teknolojileri dünyamızı şekillendiriyor. İleri teknoloji ürünü makine ve ekipmanlar endüstrilerde fark yaratılmasını sağlıyor; sağlık, ulaşım, eğitim, otomotiv başta olmak üzere hayatımızın birçok alanına yön veriyor. Yenilikçi ürünlerimizi ve hizmetlerimizi uçtan uca teknoloji çözümleri sağlamak için uluslararası standartlara göre geliştirdik.
 
Güçlü bir dijitalleşme birçok alanda avantajlar sağlar:

-Data Center-Veri Merkezi
-Veri Merkezi Soğutma -Çözümleri
-5G Çözümleri
-IoT-Nesnelerin İnterneti
-Fiber Optikte FTTX (İstenilen -Noktaya Kadar Fiber) – FTTH -(Eve Kadar Fiber)
– FTTB (Binaya Kadar Fiber) Çözümleri
-Dikili Tip Server ve Network -Rack Kabinetler
-Duvar Tipi Kabinler
-Dış Ortam Kabinleri
-Kabinet İklimlendirme Sistemleri
-PDU (Power Distribution –Unit-Güç Dağıtım Ünitesi-Güç Dağıtım Ünitesi) ve IP-PDU (Power Distribution Unit -Güç Dağıtım Ünitesi/Akıllı PDU Sistemleri) gibi pek çok alanda üretim yapıyor, teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

ÜRETİMLERİMİZİN

%60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz.

Canovate olarak teknolojinin gündemini belirlemek, teknolojiye dünya çapında öncülük etmek üzere çalışıyoruz… Komple data center çözümlerimiz ve uçtan uca fiber optik çözümlerimiz ile teknolojik üretimlerimizin %60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz. ABD, Hollanda, Dubai, Meksika, Yunanistan, Endonezya, Arjantin, Suudi Arabistan, Filipinler olmak üzere 8 ofisimiz ve 65 distribütör firması işbirliğimiz ile tüm dünyaya geleceğin teknolojisini götürüyoruz. Tüm dünyada milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz. 

Canovate Fiber Aktarımı

GÜCÜMÜZ

Sizin de Gücünüz!

Gelişmekte olan dünyada “bilgi” en değerli varlık. Canovate Grup Yönetim Kurulu Başkanı Can Gür “bilginin daha iyi bir dünya için olmazsa olmaz bir unsur” olduğunu her zaman dile getiriyor. 

Bu vizyonla büyüyen Canovate Grup olarak alanımızda lider şirketlerden biri olmamızı dünyanın önde gelen AR-GE ve inovasyon odaklı çalışmalarımıza borçluyuz. Biz gücümüzü AR-GE ve inovasyondan alıyoruz!

Çözüm Ortaklarımız