Bizi Arayın

+90 216 484 2222

|

Eposta

info@canovate.com

|

Merkez

İstanbul-TÜRKİYE

Canovate

Değerlerimiz

Daha ileri teknoloji için durmadan yol alıyoruz.

 

Bu yolculukta güçlü adımlar atmamızı sağlayan değerlerimiz ve hedeflerimiz var:

 

Dürüstlük

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize faaliyet gösterdiğimiz ülkenin kanunlarını ve adetlerini yansıtan etik değerlere göre dürüstlük ve bütünlük içinde davranırız.

Güvenirlik

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle güvene dayalı bir ilişki kurar ve söz verdiğimizi yerine getiririz.

Dürüstlük

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize faaliyet gösterdiğimiz ülkenin kanunlarını ve adetlerini yansıtan etik değerlere göre dürüstlük ve bütünlük içinde davranırız.

Kalite

Profesyonelce hareket ederiz. Kaliteden ödün vermeyiz. Dünyanın neresinde iş yaparsak yapalım, her projeye aynı yüksek standartlarla yaklaşırız.

Sorumluluk

Topluma, doğaya ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve buna göre davranıyoruz. Sağlık ve güvenlikte yüksek standartlar belirler ve uygularız.

Girişimcilik

Performansımızın sürekliliğini sağlamak ve faaliyet gösterdiğimiz alanlarda fark yaratmak için yeni fikirlere ve yeni teknolojilere açığız. Müşterilerimizle birlikte hareket ederek onların beklentilerini karşılamak ve aşmak için girişimlerimizi kullanırız.

Dinamizm

İnovasyonu teşvik eder ve hızlı hareket ederiz. Sürekli öğrenir, geliştirir ve paylaşırız. Değişen müşteri ihtiyaçlarını belirler, teknolojimizi ve çözümlerimizi buna göre sürekli geliştiririz.

Teknoloji Liderliği

Çalışmalarımızı insanların hayatlarını kolaylaştırmak, geliştirmek ve kazanımlar sunmak için sürdürüyoruz. Teknoloji alanında fark yaratmak ve herkese daha fazla fayda sağlayan çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Profesyonellik

Uzman kadromuz ile müşterilerimizin projelerini hatasız ve zamanında teslim ederiz. Müşterilerimizin ve projelerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunarız. Müşteri ile tanışmamızdan teklif sürecine, üretimden teslimata kadar profesyonellikle çalışırız.

Birlik

Müşterilerimizi dinliyor, ihtiyaçlarını belirliyor ve uygun çözümler sunarız. Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı ortak hedefler doğrultusunda çalışmaya teşvik ederek en kapsamlı değere ulaşılır ve sürdürülebilir. Farklı coğrafyalardaki farklı kültürlerdeki müşterilerimizle çeşitliliğe değer veriyor ve anlayış ve saygı kavramlarına dayalı iyi iş ilişkileri kurmaya çalışıyoruz.

Araştırma ve Geliştirme

İhtiyaçları anlamak, en iyi şekilde karşılamak ve dünyaya olumlu yönde katkı sağlayan çözümler sunmak için teknolojimizi ve üretimimizi sürekli yeniliyor, geliştiriyoruz. Araştırma ve geliştirme, kurumsal kültürümüzün temel bir bileşenidir.

Sürdürülebilir İş Uygulamaları

Çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim konuları olmazsa olmazlarımızdandır. Teknolojimiz ve üretimimiz için sürdürülebilir büyüme ve değer üretme önceliğimizdir. Çevreye duyarlı bir şekilde faaliyet göstermek, enerji verimliliği olan ürünler yaratmak, müşterilerimizin çevresel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan çözümler sunmak misyonumuzdur.

Canovate Destek Hattı
Canovate'e Gönder