Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Dış Ortam Kabin Çözümleri

Dış Ortam Kabin Çözümleri


Dış ortam kabinleri ve iklim kontrol bileşenleri, en zorlu çevre koşullarına (güneş ışığı, yağmur, sel, nem, toz, vb.) karşı dayanaklıdır. Vandalizme karşı korunmak için nem, sıcaklık dalgalanmaları ve güneş ışığı gibi temel gereksinimlerden, deniz suyu direnci veya titreşim-deprem direnci gibi aşırı koşullara kadar, Canovate’in çözümleri bulunmaktadır. Bu sayede, DSLAM, MSAN, VDSL, 3G ve 4G GSM şebekeleri, demiryolu, enerji ve trafik izleme ile iletim uygulamaları da dahil olmak üzere, müşterilerimizin uygulamaları için hiçbir sınırı olmamasını sağlayabilmekteyiz.

Canovate alüminyum, galvanize çelik tabanlı dış ortam kabinleri, çevresel etkilere, vandalizme, EMC ve aşırı termal şartlara karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Canovate Dış Ortam İklim Kontrol Çözümleri, elektronik ekipman yatırımınızı korumak için ihtiyacınız olan korumayı sağlamaktadır. Tüm hava koşullarında test edilmiş kabin klimaları, ısı eşanjörleri, fanlar ve ısıtıcılar, özellikle sabit iç ortam sıcaklığı sağlamak için zorlu dış mekan koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.
Dış Ortam Kabin Çözümleri