Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
1U/2U Assos Pivot Tipi ODF Modül CAN-ASO-100

1U/2U Assos Pivot Tipi ODF Modül CAN-ASO-100


Canovate Assos Pivot Tipi ODF Modül, taşıma ve iletim tarafında yüksek kapasiteli uygulamalar için geliştirilmiş, en modern splice ve patch sistemi ve kablo yönetimi ile yeni bir  tasarıma sahiptir.
 
Assos Pivot Tipi ODF Modül’ün Öne Çıkan Özellikleri:
  • Farklı fiber kapasiteleri için 1U ve 2U seçeneği mevcuttur.
  • 19” ve ETSI optik dağıtım çatıları için modüler dizayna sahiptir.
  • Pivot (Salıncak) tipi sürgülü alüminyum modül sistemi kolay ulaşım sağlar.
  • Modül, üstün kablo yönetimi ile maksimum fiber sonlandırma sağlar.
  • Manyetik kilit sistemi, 24 port kapasiteye kadar ünitenin kolay açılıp kapatılmasını sağlar.
  • Minimum kablo hareketi sağlar.
  • Ürün içinde 24 port kapasiteli fiber tepsisi kullanılır.
  • Kablo rakorları, gelen ve giden fiberleri korumak ve sabitlemek için kullanılır.
  • İçeri giren kablo koruma borusuna sahiptir.
  • Modül içerisinde yanmaz plastik kasetler kullanılır.
  • SC, LC, FC, ST, MTRJ, E-2000 gibi ara yüzlere uyumludur.
Kapasite Bilgisi:
 
1U 24 port Modül: 12 adet SC/APC Dupleks adaptör ve 24 adet 1.5 m SC/APC simpleks pigtail (G652, G652D standartlarına uygundur).
 
2U 48 port Modül: 24 adet SC/APC Dupleks adaptör ve 48 adet 1.5 m SC/APC simpleks pigtail (G652, G652D standartlarına uygundur).

Uygulama Alanları:

Telekom Merkezi Ofis uygulamalarının fiber iletim şebekesinde, Fiber değişim sistemleri, Hizmet Ağları.
Boyutlar 485 mm (G) x 260 mm (D) x 1U (Y)
Malzeme Alüminyum
Renk Toz Boya RAL7035
Ağırlık 1U: 2.1kg, 2U: 2.8kg
Uyumluluk GR-449-core Telcordia Şartnamesi

1U/2U Assos Pivot Tipi ODF Modül CAN-ASO-100
1U/2U Assos Pivot Tipi ODF Modül CAN-ASO-100