Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
KÜRESEL BİR TEKNOLOJİ ŞİRKETİYİZ...

Bilişim ve telekomünikasyon, enerji sistemleri, savunma sanayi, ileri teknoloji şirketlerinin yer aldığı büyük bir şirketler grubuyuz!

Yeni teknolojiler üreterek çözümler sunuyoruz.
1979 yılında, küçük bir AR-GE atölyesinde başlayan yolcuğumuz bugün bünyesinde teknolojinin her alanında hizmet sunan altı ayrı şirketle
büyük bir şirketler grubuna dönüştü.

CANOVATE GRUP ŞİRKETLERİ OLARAKMisyonumuz
Müşterilerimize küresel, dijital bir ekonomide rekabet edebilmeleri, yeni pazarlarda yer almaları, pay kazanmaları, kaynak yönetimlerini artırmaları için gelişmiş çözümler sunmak. Bu nedenle yenilikçi ve veriye dayalı stratejiler geliştiriyoruz.

Aynı amaç ve hedefler için çalışan uzman kadromuz, bilgiye, AR-GE ve inovasyona verdiğimiz önem dünyanın en iyi 10 global şirketinden biri olmamızı sağlıyor.

Bilgiye verdiğimiz değerin ve ileri teknolojimizin desteği ile tüm sektörlere ve her ölçekteki şirketlere kapsamlı hizmet sunuyoruz.

40 yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimizin bugünün taleplerini karşılamasına ve yarının büyümesini planlamasına yardımcı oluyoruz.