Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Yeraltı Ek Kutuları
FİBER OPTİK ALTYAPININ PERFORMANSINI ETKİLEYEN BİLEŞEN:

Yeraltı Ek Kutuları


Fiber Optik’in her alanda gittikçe daha fazla kullanılması ve yaygınlaşması, fiber optik bileşenlerine ihtiyacı artırıyor. Bu bileşenlerden ve fiber optiğin performansını en çok etkileyenlerden biri de Yeraltı Ek Kutuları, fiber optik kabloların birbirine eklenmesini sağlayarak uzun mesafelerin iletişiminde etkin rol oynar. Amacı ağın boyutu, türü ve yapılandırması ne olursa olsun, bağlantıyı korumaktır. Optik ağ yapısı genellikle karmaşıktır, bu nedenle ve özellikle optik erişim kısmının iyi çalışması için güvenilir ek kutulara ihtiyacı vardır.
 
Hem yeraltı hem de açık hava kullanımı için tasarlayıp ürettiğimiz Canovate Yeraltı Ek Kutuları sızdırmazlık, hızlı kurulum ve kolay bakım gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır. Aşınmaya, yıpranmaya ve çevresel etkilere karşı dayanıklı Canovate Yeraltı Ek Kutuları sinyal kaybını önler.
Yeraltı Ek Kutuları