Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Fiber Kabin Saha Çözümleri
DIŞ ORTAMDA YÜKSEK DEĞERLİ VE HASSAS EKİPMANLARINIZI DIŞ ORTAM FİBER KABİN ÇÖZÜMLERİ İLE KORUYUN!

Fiber Kabin Saha Çözümleri


Fiber Kabin Saha Çözümleri DSLAM (Digital Subscriber Line Access Multiplexer - Sayısal Abone Hattı Erişim Çoklayıcı), MSAN (Multi Service Access Node - Çoklu Servis Erişim Noktası), VDSL (Very High Speed Digital Subscriber Line - Çok Yüksek Hızlı Dijital Abone Hattı), 3G - 4G - 5G GSM şebekeleri, demiryolu, havayolu, enerji ve trafik izleme ile iletim uygulamaları da dahil olmak üzere pek çok alanda kullanılır. Sistemlerin düzgün çalışmasını ve elektronik ekipman yatırımlarının korumasını sağlar. Noktadan noktaya veya noktadan çoklu noktaya kullanılan gelişmiş fiber optik ağlar tercih edilir. FTTX (Fiber To The X/İstenilen Noktaya Kadar Fiber) ve yüksek kapasiteli fiber dağıtımı hizmeti sunar. Dış ortam fiber optik dağıtımı için Fiber Dağıtım Terminale (FDT) ve Dış Ortam Fiber Kabinlere gerek duyar.
 
Servis sağlayıcınızdan kapınıza kadar yüksek hızlı internet getiren fiber son adım çözümleri gerektirir. FTTX dış ortam fiber kabinler de bu altyapının bir parçasıdır. Bu kabinlerin dış etmenlere dayanacak kadar sağlam, teknisyenlerin çalışması için kolay, zarar verilmesi zor olması ve birden fazla kablo için kablo yönetimini sağlaması gerekir.
 
Canovate Dış Ortam Fiber Kabinlerimiz hava koşullarına, toza ve darbeye karşı dayanıklıdır. Hibrit erişim teknolojileri (fiber / bakır) için ağ sonlandırmalarına dağıtım noktaları olarak ve fiber çapraz bağlantılar, Pasif Optik Ağlar (PON - Passive Optical Networks) ve Optik Erişim Ağları (OAN - Optical Access Networks) gibi uygulamalar için FTTX dağıtım merkezleri olarak tasarlanmıştır.


Fiber Dağıtım Terminali (FDT) CAN-FDT-85

CAN-FDT-85 korozyona dayanıklı galvanize çelik seçenekli dış ortam fiber dağıtım terminalidir. 19” taşıyıcı dikmeler, tüm modern telekomünikasyon ekipmanlarına uygun olmasını sağlar ve gelen kablo boruları için güvenli bir bağlantı ortamı sağlarken, birden çok kablo çapını işleyecek şekilde tasarlanmıştır.
 
IP55 sınıfı CAN-FDT-85 ekipmanı toz ve sudan korurken, gizli menteşeleri ekipmanı istenmeyen erişimden korur.
IP65 Fiber Çapraz Bağlantı Kabini CAN-FDC-10X

Daha zorlu ortamlar için dış ortam fiber çapraz bağlantı kabini olarak tasarlanan CAN-FDC-10X ekipmanı tozdan ve hava koşullarından tamamen koruyan IP65 derecesine sahiptir. 19” taşıyıcı dikmeler, korozyona dayanıklı malzemeler ve istenmeyen erişimi önlemek için gizli menteşeler ile tüm dış ortam telekomünikasyon uygulamaları için uygundur.
 

Dış Ortam Fiber Optik Dağıtım Merkezi CAN-DHUB-10X

Fiber optik dağıtım merkezi olan CAN-DHUB-10X modern telekomünikasyon endüstrisinin temel bir parçası olarak hizmet vermektedir. IP65 toz ve hava koşullarına dayanıklıdır ve üç bölmeli bir tasarıma sahiptir; gelen fiber kablolar için bir orta bölümü ve ODF modülleri ile ekleme (splice) ve patch modüller için sol ve sağ bölümleri vardır.
 
İsteğe bağlı ısı eşanjörleri ve klima üniteleri ile CAN-DHUB-10X;
  • Yüksek kapasiteli çapraz bağlantı uygulamaları için
  • Bir FTTX dağıtım merkezi olarak özel tasarlanmıştır.

IP68 Yeraltı Kabini CAN-UDG-10X

CAN-UDG-10X gibi yer altı dolapları alanın sınırlı olduğu ve klasik dış ortam dolaplarının izin verilmediği yerlerde kablo altyapı bileşenlerinin entegrasyonuna izin verir.
 
CAN-UDG-10X gelişmiş korozyon direnci için 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve IP68 olarak derecelendirilmiştir. Toza ve suya dayanıklı olan yeraltı kabini, şehir manzarasını bozmayan estetik bir çözümdür. Taşmaya dayanıklı kabin geri çekilebilir olup kolay kurulum, bakım ve servis sağlar.
 

MicroDuct Dış Ortam Kabini CAN-MDO-10X

CAN-MDO-10X sunucu, besleyici ve dağıtım ağları arasında bir sınır noktası olarak dağıtım kablosu sonlandırmalarının ve fiber optik ayırıcılarının verimli çalışması için artımlı kurulumunu sağlar.
 
CAN-MDO-10X microduct kabinler, hava üflemeli fiberi işlemek için tasarlanmıştır ve fiber uygulamalar için özel giriş ve çıkış kablo yönlendiricilerine sahiptir.
 
IP65 korumalı CAN-MDO-10X’in microduct kabini toza ve hava şartlarına karşı dayanıklıdır, zorlu dış ortamlar için uygundur.
 

Fiber Optik Dış Ortam Kabini CAN-FDT-10X

CAN-FDT-10X fiber optik dış ortam kabini duvara montaj uygulamaları için isteğe bağlı braketlere sahiptir. IP65 korumalı CAN-FDT-10X,  hem toza hem de hava şartlarına dayanıklıdır ve 19” taşıyıcı dikmeleri ve korozyona dayanıklı malzemeleriyle tüm dış ortam telekomünikasyon ihtiyaçları için uygundur.
 

Polikarbonat Kabin-288 Port CAN-POLY-150

CAN-POLY-150 tek kapılı, polikarbonat IP54 korumalı dış ortam fiber optik dağıtım kabinidir. Özel cam fiber takviyeli polikarbonat yapısı ile çapraz bağlantı uygulamaları için uygun ideal bir çözümdür. Düşük ağırlığı ve yüksek mekanik dayanımın mükemmel bir kombinasyonunu sunar. IP54 koruması ile toza ve hava koşullarına dayanıklıdır. Bir kaide üzerine kolayca monte edilir, alttan kablo erişimine sahiptir ve yan yana dizilebilir.
 
Aksesuarlar arasında sekiz 1:32 splitter modülü, 288 fiber splice dağıtım rafı, 32 fiber baypas patch panel ve 48 fiber splice besleyici rafı bulunur.
 

Polikarbonat Kabin-576 Port CAN-POLY-160

CAN-POLY-160 çift kapılı bir polikarbonat dağıtım kabinidir. Alt kablo girişleri, 19” montaj rayları ve IP54 derecesi ile bir kaide üzerine kolayca monte edilir. Tüm dış ortam telekomünikasyon ihtiyaçları için ideal bir çözümdür.
 
Aksesuarlar on altı 1:32 ayırıcı modülü, iki 288 fiber dağıtım ekleme rafı, iki 32 fiber baypas patch paneli ve iki 48 fiber besleyici ekleme rafı içerir.
 
Canovate Elektronik Dış Ortam Fiber Kabinleri geliştirilmiş sağlam profili, monoblok yapısı, doğal havalandırma sistemi, kilit sistemi ve ısı kontrolü ile çevre koşullarına, korozyona, depreme, UV ışınlarına, elektromanyetik radyasyona toz-su girişine ve vandalizme karşı dayanaklıdır. Proje ihtiyacına göre farklı boyutlar ve özelliklerde tasarlanıp kurulan Dış Ortam Fiber Optik Dağıtım Merkezi bu sayede kurulum ve kablo yönetimi için avantajlar sağlar. Fiber optik ve otomasyon kontrol uygulamaları için gerekli en yüksek kriterlere sahip olarak üretilirler.
Fiber Kabin Saha Çözümleri