Mobil Yoğun Bakım Ünitesi (MOBILE LIFE BOX)

Modüler Yoğun Bakım Ünitesi Sistemi

Dünyada iklim değişikliğinden kaynaklanan doğal afetler, depremler, salgın hastalıklar ve savaşlar yüzünden milyarlarca insan en temel sağlık hizmetlerine ulaşamamaktadır. Canovate olarak sektörel ürünlerimizi, konteyner ve hassas iklimlendirme çözümleri alanındaki deneyimlerimizi ve sahip olduğumuz kaynakları kullanarak, ihtiyaç duyulan sorunlu bölgelerde sağlık hizmetlerinin ihtiyaç sahiplerine en ekonomik şekilde ulaşabilmesi için Modüler Konteyner Sağlık Üniteleri üretmekteyiz. Konteyner Sağlık Üniteleri çözümlerimiz, istenildiği takdirde negatif veya pozitif basınçlı üniteler haline getirilebilir, tek ünite ile ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, hasta bakım odası ve izolasyon odası haline getirilebilmektedir. Tüm iklimlendirme, otomasyon ve teknik alt yapı, bu 4 farklı seçenek ile çalışmaya uygundur.

Mobil Yoğun Bakım Ünitesi (MOBILE LIFE BOX)
– Canovate tarafından talepleriniz kısa sürede projelendirilir, üretilir ve istediğiniz yurtiçi veya yurtdışı lokasyonlara teslim edilir.
– Konteynerlarımız, tüm iklim koşullarına uygun şekilde hazırlanır.
– Opsiyonel olarak, modüler ünitelerimiz zırh ile kaplanabilir.
– Konteyner ünitelerimizde, standart elektrik ve mekanik altyapısı mevcuttur; özel donanım ve gereksinimler opsiyonel olarak sunulmaktadır.
– İhtiyaç duyulması halinde, kurulu sisteme modüler üniteler eklenerek, kapasite arttırma yapılır. Ayrıca, her bir ünitedeki yatak sayısı da arttırılabilir.
– Ünitelerimiz, modüler yapıları sayesinde ihtiyacınız olan her yere kolayca taşınabilir.
– Konteyner Sağlık Ünitesi çözümlerimiz, acil durumlarda ihtiyaç duyulan lokasyonlara hızlı bir şekilde transfer edilip kurulabilir. Kriz süreci bittikten sonra, kolay bir şekilde sökülerek, ihtiyaç olan başka bir lokasyona rahatlıkla sevk edilip tekrar kurulabilir.