Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
TEKNOLOJİNİN GÜCÜNDEN YARARLANMAK İSTEYENLER İÇİN!

IT ve Sistem Entegrasyonuna güçlü kadromuz,ileri uzmanlık düzeyimiz ile yön veriyoruz…

Teknolojiden faydalanırken karşımıza çıkan farklı uygulamaları bir arada etkin olarak kullanabilmek şirketlerin başarısını ya da başarısızlığını yaratıyor. Bu noktada IT ve Sistem Entegrasyonu çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Dijital Dönüşümün en önemli parçası olan IOT Nesnelerin İnterneti, IT Çözümleri ve Sistem Entegrasyon Çözümleri uçtan uca yazılım hizmetleri ile sağlanıyor.
UZMANLIK ALANIMIZ;Farklı teknolojiler gerektiren altyapı ve çözümleri bir araya getirerek verimlilik arttırmak, üretken bir yapı kurmak:Güçlü kadromuz, çözüm ortaklarımız ve ileri uzmanlık düzeyimiz ile Canovate Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren IT ve Sistem Entegrasyon şirketiyiz. 2017’den günümüze uçtan uca yazılım çözümleri sağlayıcısı olarak, müşterilerimizin dijital alana geçişlerini ve içindeki iyileştirmeleri içeren binlerce değişkeni yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Kuruluşunuz için doğru kararları verimli ve uygun maliyetli bir şekilde almanıza ve uygulamanıza yardımcı olmak için buradayız.
IT ve sistem entegrasyonu hizmetlerİndeki rolümüz,tüm iş süreçlerinde gerçek verimi yakalayan, uçtan uca, eksiksiz çözümler sağlamak.
Müşterilerimizin dijital tabandaBinlerce değişkenin tamamını yönetmelerine yardımcıolmak için uçtan uca yazılım çözümleri ve iyileştirme hizmeti veriyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda ideal çözümleri buluyor ve bunların hem entegre edilmesine hem de uygulanmasına yardımcı oluyoruz. Uçtan uca hizmet sunarak teknoloji danışmanlığı yapıyor, dış kaynak kullanımında da yanlarında oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını Sistem Entegrasyonu ve Yazılım Geliştirme olamk üzere iki ana alanda ele almaktır.

Projelerinizin planlanması, mimari tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması, yönetimi, destek ve bakım süreçlerinin sağlanması, teknoloji danışmanlığı ve dış kaynak kullanımı hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede dinamik sistem entegratörü olarak yanınızdayız.
HedefimizTeknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklıklar geliştirmek ve dijital dönüşüm yolculuğundaki şirketlerin ihtiyaçları için etkin bir ekosistem oluşturmak…Hizmetlerimiz:
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Yeni Veri Merkezi Tasarımı ve Anahtar Teslim Projelendirilmesi
Mevcut Veri Merkezi İhtiyaç Analizlerinin Yapılması, Anahtar
Teslim Projelendirilmesi
İş Sürekliliği Veri Merkezi Tasarımı
Veri Merkezi Çözüm Tasarımı
Gereksinim Mühendisliği Hizmetleri
Sanallaştırma Çözümleri
Siber Güvenlik
Bilişim Alanında Araştırma Geliştirme Hizmetleri
Bulut Entegrasyonları ve Migrasyonları
Entegre Lojistik Desteği
Proje Yönetimi Danışmanlığı
başlıklarında sürdürüyoruz.
CANESİS OLARAKIT ve sistem entegrasyonu hizmetlerindeki rolümüztüm iş süreçlerinde gerçek verimi yakalayan, uçtan uca, eksiksiz çözümler sağlamak.