Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme

En az riskle en avantajlı projelerde yüksek getirili hizmet...

Yatırım ve Gayrimenkul” demografik değişmelerden, ekonomideki gelişmelerden ve faiz oranlarındaki artıştan en fazla etkilenen sektörlerden biri. Teknolojik yeniliklerle sürdürülebilirlik diğer tüm sektörler gibi yatırım ve gayrimenkul sektörü için de gerekli… Son on yıl içinde GSYİH'nin yaklaşık % 8,4'ünü oluşturan gayrimenkul sektörü, dünyadaki trende paralel olarak ülkemizde de gelişmekte.
Canovate Gayrimenkul ve Geliştirme olarakCanovate Grup Şirketleri'nin ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketiyiz. Öz sermaye ile gayrimenkul projelerine yatırım yaparak yatırımcılara en az riskle en avantajlı projelerde yüksek getirili hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Aynı zamanda sektörün gelişimi için çözümler üretmekteyiz. Perakende, alışveriş merkezleri, şehir otelleri, ofisler ve yerleşim alanları geliştirmekte, yatırım yapmaktayız. Özellikle yer tespiti ve mülk geliştirmede uzmanlaşarak kentleşme ve dönüşüm yaklaşımları doğrultusunda arazi yatırım bölgelerinin gelişimini ve uygun şekilde değerlendirilmesini sağlamak için çalışmaktayız.
CANOVATECANOVATE Gayrimenkul ve Geliştirme olaraktüm çalışmalarımızı mevzuatlara, yasalara, hukuki sınırlamalara, yönetmeliklere ve kurallara uygun olarak gerçekleştiririz. Disiplinlerarası aksiyon alabilmemiz sayesinde bütünleşik hizmet sunar, yatırıma değer katarız.

www.canparkavm.com.tr