Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Veri Merkezi Çözümlerimiz
VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİMİZ İLE ŞİRKETİNİZİ GELECEĞE TAŞIYIN!

Veri Merkezi Çözümlerimiz


Veri merkezleri dijital dönüşümün en önemli bileşenleridir. Tüm dijital bilgilerin depolandığı, işlendiği ve paylaşıldığı yerlerdir. Bugün veri merkezleri birden fazla bileşenin bir araya gelmesinden oluşan, çoklu işlemleri eş zamanlı yapabilen kompleks sistemler halini aldılar.
 
Canovate olarak modüler, ekonomik, geleceğe dönük ağ sistemleri ve veri merkezi çözümlerinin lider sağlayıcısıyız. Tüm Veri Merkezlerimiz kabinetler, soğutma, yapısal kablolama, yangın söndürme, akıllı güç dağıtım birimleri içermekte ve bu sistemleri, ekonomik ve makul bir şekilde çalıştırmak için gereken tüm temel bileşenler ile entegre çözümlerdir.
 
Güvenlik, yedekleme ve süreklilik sağlamak amacıyla tasarlanan Canovate Veri Merkezleri daha performanslı, esnek, kolay yönetilebilir, ölçeklenebilen çözümler sunar. Boyutu veya kullanım alanı ve yeri ne olursa olsun kesintisiz erişim için ileri teknolojinin olanaklarından faydalanmanızı yeni nesil data center çözümleri ile sağlar.
 
Detaylı bir analizin ardından ihtiyaç duyulan çözümün belirlenmesi ile başlayan çalışmalarımız modelleme ile devam eder. İklimlendirme, yangın söndürme sistemleri, sistem odası tasarımı, enerji altyapısı, UPS (Uninterruptible Power Supplies-Kesintisiz Güç Kaynağı) çözümleri, yükseltilmiş zemin, fiber ve bakır kablolama, izleme, güvenlik çözümleri ve benzeri alanlardaki çalışmalarımız ile sürer. Canovate Elektronik Mini Veri Merkezi, Mikro Veri Merkezi, Maksi Veri Merkezi ve Mobil (Konteyner) Veri Merkezi çözümleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını cevaplar.
 
Bir veri merkezinin en önemli özelliği güvenlikli olmasıdır. Yüksek Güvenlikli Data Center kurmanın en önemli noktası ise ileri teknolojiden faydalanmaktır.
İleri teknolojisinin yanı sıra Canovate Veri Merkezleri, Tier Standartları’na uygun olarak geliştirilmiş ve ISO standardizasyonuna sahiptir.
Mikro Veri Merkezi
Canovate Mikro Veri Merkezleri, modülerlik, ölçeklenebilirlik ve hızlı dağıtıma odaklanmış, şirketlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamasına olanak tanıyarak sermaye giderlerini ve işletme giderlerini azaltır. Yüzlerce birime kadar ölçeklenebilirler, bu da onları küçük ve orta ölçekli işletmeler, ekipmanı şubeler arasında standartlaştırmak isteyen büyük işletmeler ve dijital ayak izlerini genişleten şirketler için mükemmel bir çözüm haline getirir.
 
Mini Veri Merkezi
Canovate Mini Veri Merkezleri 30kW'a kadar ekonomik ve verimli soğutma sağlamak için entegre yan soğutucularla donatılmışlardır. Bağımsız bir veri merkezi çözümü olarak, geleneksel veri merkezlerine göre % 50 daha az yer kaplarlar, 4 hafta gibi kısa bir sürede kurulabilirler ve entegre izleme, yapısal kablolama ve akıllı güç yönetimi ile donatılmışlardır.
 
Anahtar teslimi bir çözüm olarak, yalnızca küçük ve orta ölçekli işletmeler için değil, aynı zamanda şubeler, felaket kurtarma merkezleri, depolar veya diğer uzaktan kurulumlar gibi bilgi teknolojilerinin desteğinin minimum olduğu uygulamalarda da mükemmeldir.
 
Maksi Veri Merkezi
Canovate Maksi Veri Merkezleri In-row ön soğutucuları, sıcak ve soğuk koridor sistemleri ile kabinet başına yüksek kapasiteli soğutma sağlayan, modüler, büyük ölçekli veri merkezleridir.
 
Yalıtılmış sıcak koridor, sıcak havanın, ekipmanın verimli çalışması için ihtiyaç duyduğu soğutulmuş hava ile karışmaması anlamına gelir. Bu sıcak hava, endüstriyel amaçlara yönelik olarak tahliye edilebilir veya yeniden kullanılabilir. Yalıtılmış soğuk koridor, sunucu ve ağ ekipmanının kapalı olması anlamına gelir; böylece soğutma ünitelerinin verimi  en üst düzeye çıkarılır, hava akışı anlık bir şekilde kontrol edilir ve ekipman etrafındaki sıcaklık sabit tutulur.
 
Mobil Veri Merkezi
Canovate Mobil Veri Merkezleri, bir veri merkezinin ihtiyaç duyduğu güç, soğutma, sunucu kabinetleri ve ağ desteği dahil her şeye sahiptir. Tümü modüler, 20 ve 40 ft.'lık bir nakliye konteynerinde bulunur.
 
Mobil veri merkezleri geçmişte felaket kurtarma veya askeri operasyonlar gibi acil durumlarda bir veri merkezinin gücünü hızlı bir şekilde dağıtmak için kullanılmıştı.
 
Şirketler büyük miktarda veri depolamaya başladıkça, bir kısmını bulutta depolamak mantıklı olacaktır. Büyük şirketler için veri hazinesini taşımak haftalarca işlem gücü gerektirebilir, sistemlerini yavaşlatabilir ve işlerine zarar verebilir.
 
Mobil veri merkezleri terabaytlarca bilgiyi bulut sunucularına hızla yüklemek için kullanılabilir. Veri merkezini bilginin depolandığı yere getirerek veriler geleneksel bir ağ üzerinden taşınabileceğinden 20 kat daha hızlı mobil veri merkezine yüklenebilir. Veri merkezi daha sonra bulut sunucusunun fiziksel konumuna yönlendirilir ve aynı verimli şekilde taşınır.
 
Veri Merkezi Ürünleri
Uçtan uca teknoloji çözümleri sağlayıcısı Canovate Elektronik olarak iklimlendirme sistemleri ve soğutucular, güç çözümleri, çevresel izleme, güvenlik çözümleri de sunuyoruz.
 
İhtiyacınız olan Veri Merkezi için:
 • Sistem odası tasarımı
 • Enerji altyapısı
 • UPS (Uninterruptible Power Supplies-Kesintisiz Güç Kaynağı) çözümleri
 • Yükseltilmiş zemin
 • Fiber ve Bakır kablolama
 • Veri merkezinden daha fazla verim alınmasını sağlayan veri merkezi iklimlendirme çözümleri
 • Yangın söndürme
 • İzleme ve müdahale
 • Veri yedekleme
 • Ağ entegrasyonu
 • Anında destek
çözümlerimiz ile Canovate Elektronik olarak yanınızdayız.