Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Dikili Tip Rack Kabinetler
ORTA VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ VERİ MERKEZLERİNİN VERİLERİ DE, DONANIMLARI DA GÜVENDE… CANOVATE

Dikili Tip Rack Kabinetler


Canovate Dikili Tip Rack Kabinetler yoğun ve karmaşık kablolama gerektiren ortamlarda, maddi değeri yüksek server, monitör, klavye, yazıcı ve modem gibi her türlü donanımı fonksiyonel bir şekilde kullanmanıza olanak verir. Aktif ya da pasif tüm cihazların güvenliğini ve düzenini sağlar. IT ve Telekom uygulamaları için en ideal çözümü sunar.
 
Canovate Dikili Tip Rack Kabinetlerimiz:
  • Modüler yapıları,
  • Gelişmiş fiber ya da bakır kablo seçenekleri,
  • Darbelere dayanıklılıkları,
  • Farklı rack kabin ölçü seçenekleri,
  • Elektronik aygıtların pratik bir şekilde organize edilmesini sağlayan çeşitli sabit ya da hareketli iç raf sistemi,
  • Havalandırma için analog ya da dijital termostatlı fan modülü,
  • Açılabilir, kilitlenebilir temperli camları,
  • Tekerlekli ya da sabit ayaklı kullanım olanakları,
  • Yatay ve dikey kablo düzenleyicisi ve PDU (Power Distribution Unit-Güç Dağıtım Ünitesi) seçenekleri,
  • Aydınlatma ve kapama panelleri ile 
ileri mühendislik ürünüdür. Ekipmanların düzenlenmesini ve yönetilmesini sağlayan çeşitli rack kabinet aksesuarlarımız fonksiyonel kullanımları ile Canovate Dikili Tip Rack Kabinetler tüm gereksinimlerinizi karşılar.
Canovate Elektronik olarak 19" Rack Kabinet ihtiyacınıza özel, farklı ebatlarda rack kabinetler üretmekteyiz.
Bir rack kabinet seçerken, kabinet içerisinde hem birincil (temel ekipmanı depolama), hem de ikincil (kablo yönetimi, güç dağıtımı gibi unsurlara alan sağlama) ihtiyaçlar için gereken alanı hesaba katmak önemlidir. Kabin seçiminde Yükseklik, Genişlik ve Derinlik önemli unsurlardır.
 
Yükseklik: Kabinlerin iç yüksekliği “U” yükseklik birimi sayısı ile belirlenir. 47U ve 42U yüksekliğinde network ve server kabinler veri merkezlerinde en çok tercih edilen iki yüksekliktir. Canovate Dikili Tip Rack Kabinetler için farklı yükseklik seçenekleri vardır.
 
Genişlik ve Derinlik: ETSI ve 19” standart boyutlardır. Sisteminiz için doğru ekipmanı seçerken kabin genişliği ve derinliği önemli bir faktördür. Canovate kabinlerinin dış genişliği 600-800 mm arasındadır. Bu, ekipmanın güç ve kablo yöneticilerine uyumunu sağlamaktadır. Özellikle yoğun kablolama gerektiren ortamlarda, 19” network kabini üzerinde birkaç inçlik yan kanal kablo yönetimine sahip olmak daha verimli bir sistem sağlamaktadır. Derinlik, ekipmanınızın boyutuna göre belirlenmelidir. Taşıyıcı dikmelerin mesafesi standart 19” iken derinlikte tek bir standart yoktur. Kablo yönetimi, güç dağıtımı ve ısı yönetimi için ekipmanınız ile kabinin arkası arasına en az 4” boşluk bırakmanızı öneririz. Aynı zamanda kabin üzerindeki montaj braketlerinin, ekipmanınız üzerindeki mesafeye uygun olmasını sağlamanız gerekir.
 
Canovate kabinlerinin dış genişliği 600-800 mm (veya 23,6-31,5 inç) arasındadır. Bu, ekipmanın güç ve kablo yöneticilerine uyumunu sağlamaktadır. Özellikle yoğun kablolama gerektiren ortamlarda, 19” network kabini üzerinde birkaç inçlik yan kanal kablo yönetimine sahip olmak daha verimli bir sistem sağlamaktadır.
 
Derinlik, ekipmanınızın boyutuna göre belirlenmelidir. Taşıyıcı dikmelerin mesafesi standart 19” iken derinlikte tek bir standart yoktur. Kablo yönetimi, güç dağıtımı ve ısı yönetimi için ekipmanınız ile kabinin arkası arasına en az 4” boşluk bırakmanızı öneririz. Aynı zamanda kabin üzerindeki montaj braketlerinin, ekipmanınız üzerindeki mesafeye uygun olmasını sağlamanız gerekir.
 
Canovate Elektronik server ve network kabinetleri, farklı ölçü seçenekleri ile ihtiyacınız olan çözümü sunar:
• 600 x 600 network kabinleri
• 600 x 800 network kabinleri
• 800 x 800 network kabinleri
• 600 x 1000 server ve network kabinleri
• 800 x 1000 server ve network kabinleri
Canovate Elektronik olarak farklı özelliklerdeki Dikili Tip Kabin Çözümlerimiz ile veri ve bilgilerinizi güvenle yönetebilmeniz için yanındayız.
Dikili Tip Rack Kabinetler